Uklad: default;cID: 286;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;

"Z limfą na Ty" Gabinet fizjoterapii Paulina Magryś


Nie od dziś na wsiach działają mobilne sklepy, swoje usługi mobilnie świadczą też fryzjerzy, czy weterynarze. Dlaczego nie miałby sukcesu odnieść
mobilny zakład fizjoterapii?
Taki zakład przecież zaspokaja potrzeby społeczności lokalnej w dostępie do kompleksowej terapii. Daje szanse na szybszy kontakt z doświadczoną kadrą medyczną. Poprawia komfort życia pacjentów z obszarów oddalonych, na których dostęp do tradycyjnych usług medycznych jest utrudniony, a do specjalistycznych usług bywa wręcz mocno ograniczony.
Zgodnie z tym tokiem myślenia Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady", zdecydowała się wesprzeć taki projekt. Tym bardziej, że jego działalność nie ogranicza się tylko do danego powiatu. Jest to produkt unikatowy i daje szanse na świadczenie usług w domu klienta, w placówkach wskazanych przez instytucję (stowarzyszenia, koło Amazonek, przedsiębiorcę świadczącego inne usługi fizjoterapii).
Utworzony mobilny zakład - specjalizuje się w leczeniu obrzęków limfatycznych, tłuszczowych i żylnych. Nastawiony jest na pomoc osobom leczącym się z powodu chorób nowotworowych.

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady”
tel. 513 852 200
e-mail: m.blyskal.lgdzielonebieszczady@wp.pl
https://lgd-zielonebieszczady.pl/

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie