Uklad: default;cID: 370;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;

"Wymarzony dzień - imprezy okolicznościowe - organizacja, dekoracja, wypożyczalnia"

Pomysł na biznes to jedno, odpowiednia analiza rynku to drugie, wdrożenie pomysłu to trzecie, często jednak beneficjenci zapominają o upewnieniu się czy ich kompetencje do prowadzenia danej działalności są wystarczające. Dlatego cenimy projekty, gdzie już na starcie ubiegający się o dotacje zakładają udział w certyfikowanych szkoleniach podnoszących umiejętności do prowadzenia biznesu.
Tak było i przy okazji projektu wspartego przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Wokół Łysej Góry", gdzie w ramach realizacji operacji została uruchomiona jednoosobowa działalność gospodarcza z zakresu organizacji imprez okolicznościowych np. urodziny, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie, w tym usługi wedding plannera oraz wykonywania dekoracji (dekoracja np. kościołów, sal weselnych, elementy prezentowe).
W ramach realizacji projektu zakupiono maszyny, urządzenia oraz akcesoria niezbędne do prowadzenia działalności oraz podniesiono kompetencje poprzez udział w certyfikowanym szkoleniu „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” uzyskując tytuł ”Master of Wedding Planner & Wedding Manager”.

Kontakt do LGD realizującej projekt:
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”
tel. 41 26 08 153
e-mail: sekretariat@wokollysejgory.pl
http://www.wokollysejgory.pl/

 

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie