Uklad: default;cID: 357;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;
Rozwój oferty usługowej firmy poprzez zakup wyposażenia i budowę zbiorników rekreacyjnych na potrzeby obiektu  wypoczynkowego Mieścisko Dworek.

Rozwój oferty usługowej firmy poprzez zakup wyposażenia i budowę zbiorników rekreacyjnych na potrzeby obiektu wypoczynkowego Mieścisko Dworek.

 

Wsłuchiwanie się w potrzeby swoich klientów to klucz do sukcesu. Cieszy nas, że lokalne grupy działania wpierają inicjatywy dążące do rozwoju istniejących już działalności gospodarczych, podnosząc tym samym zatrudnienie w okolicy, jak również jej atrakcyjność.
Na wsparcie takich działań zdecydowała się m.in Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka", która dofinansowała istniejący obiekt wypoczynkowy, by ten mógł jeszcze prężniej się rozwijać. W efekcie realizacji operacji uatrakcyjniono ofertę pobytową dla gości, zakupiono nowoczesne wyposażenie SPA w postaci wanny SPA i sauny wielofunkcyjnej, wybudowano dwa stawy rekreacyjne z funkcją stawów retencyjnych dla osób zainteresowanych łowieniem ryb – zarówno mieszkańców jak i gości korzystających z dworku, a dodatkowo utworzono 3 miejsca pracy. Wartością dodaną projektu jest rozwój bazy noclegowej w formie agroturystki na obszarach wiejskich w okolicy. Przyjeżdżający na kilkudniowe, wypady turyści do pobliskiego Czarnolasu, Janowca, Puław czy Kazimierza Dolnego otrzymali atrakcyjnie cenowo bazę noclegowa z opcja wyżywienia przygotowanego w warunkach domowych w oparciu o produkty lokalne, dostarczane przez okolicznych rolników


Kontakt do LGD finansującej projekt:
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka’
tel. 793864252
e-mail: biuro@lgdkozienice.pl
http://lgdkozienice.pl/


Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie