Uklad: default;cID: 353;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;
Rozwój działalności gospodarczej w zakresie usług rekreacji, turystyki i gastronomii

Rozwój działalności gospodarczej w zakresie usług rekreacji, turystyki i gastronomii

Często szukając pomysłu na biznes nasi beneficjenci starają się wprowadzić na rynek coś unikalnego. Jest to bardzo dobry tok myślenia. Tę unikalność można jednak uzyskać, starając się wprowadzić na rynek usługę, która będzie scalała kilka już istniejących. Idealnym tego przykładam jest projekt wsparty przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Wadoviana". Operacja polegała na rozszerzeniu oferty turystycznej, zarówno rekreacyjnej jak i gastronomicznej.
Wnioskodawca zaplanował rozwój swojej działalności poprzez zakup dwóch wagoników do przewozu osób oraz przyczepy gastronomicznej.
Operacja jest na tyle ciekawa, że beneficjent prowadzi działalność na terenie gminy Inwałd, gdzie zlokalizowane są olbrzymie Parki Rozrywki: Park Miniatur, Dinolandia, Warownia i Kucyk Mini Zoo. W ramach zespołu parków rozrywki Inwałd Park oferowany jest m.in wspólny bilet, który uprawnia do odwiedzenia wszystkich parków. W ramach współpracy zakupiona z dofinansowania ciuchcia i „słodka przyczepa” przewozi turystów pomiędzy poszczególnymi parkami.

 

 

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana”
tel. 508 380 987
e-mail: wadoviana@op.pl
http://www.wadoviana.pl/

 

 
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie