Uklad: default;cID: 287;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;
Pracownia Drewna

Pracownia Drewna "Kępa Marzeń - Bliżej natury"


Pełnoprawna stolarnia i miejsce kursów snycerskich, stolarki i toczenia w drewnie? Czyli zakład pracy i miejsce szkoleń dla pasjonatów pracy w drewnie to w skrócie wyjątkowa Pracownia Kępa Marzeń, której działalność wsparła Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka".
W ramach operacji „premia na rozpoczęcie działalności gospodarczej” pracownię wyposażono w nowoczesne maszyny obróbki drewna, na których aktualnie powstają unikatowe wyroby, takie jak drewniane misy, meble, lampy, świeczniki, zabawki. Spektrum jest szerokie - wspólnym mianownikiem jest drewno. Dodatkowo do pracowni można oddać stare meble do renowacji, a co najważniejsze zapisać się na kilkudniowe kameralne kursy stolarskie i snycerskie, podczas których uczestnicy mają niemal nieograniczony dostęp do pracowni, bowiem mieszkają na jej terenie, gdzie właściciele pracowni udostępniają również bazę noclegową.
Koniecznie wejdźcie na profil Kępy Marzeń i zobaczcie w jak wspaniały sposób swoją wiedzą i miłością do drewna, dzielą się ze stolarzami amatorami jej założyciele.

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Lokalna Grupa Działania "Puszcza Kozienicka"
tel. 793 864 252
e-mail: biuro@lgdkozienice.pl
http://lgdkozienice.pl/

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

Logowanie