Uklad: default;cID: 237;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;
Kompleksowe usługi pralnicze

Kompleksowe usługi pralnicze


W ramach dobrych praktyk prezentujemy nowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksowo usługami pralniczymi. Co znaczy kompleksowo? To nie tylko pranie i prasowanie pościeli i ubrań, to również bezpłatny odbiór rzeczy i dowóz czystych, wyprasowanych prosto do klienta. Co więcej, by zamówić usługę nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy w prosty sposób złożyć zamówienie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej. Niby prosta działalność, jednak takie spektrum usług na Pojezierzu Brodnickim oferuje tylko ta firma.

Lokal usługowy usytuowany jest na obszarze LGD, w miejscowości Cielęta. W pobliży znajduje się wiele miejsc noclegowych dla turystów, zatem zarówno oni, jak i właściciele tych miejsc są tu potencjalnymi klientami. W ramach dofinansowania budynek pralni został wyremontowany, dostosowany do rodzaju działalności poprzez zakup sprzętu do prania, odplamiania, odświeżania, prasowania i maglowania różnych materiałów włókienniczych.

Jak mówi właścicielka "Profesjonalne pranie wodne odbywa się w wyselekcjonowanych pod względem jakości i technologii urządzeniach pralniczych. Wszystkie maszyny i urządzenia w pralni spełniają aktualne wymogi europejskie pod względem ochrony środowiska. Zastosowanie nowej technologii Lagoon umożliwia czyszczenie rzeczy przeznaczonych do prania chemicznego, bez użycia środków chemicznych, np. wełnianych marynarek i płaszczy flauszowych. W pralni oferowany jest nowy rodzaj technologii, który umożliwia czyszczenie rzeczy różnego asortymentu (pościele, obrusy, firany, zasłony, koce, kołdry, suknie ślubne garnitury, płaszcze i.t.p. , które dotychczas można było czyścić chemicznie, a teraz tylko przy pomocy wody. Dzięki temu odzież jest miękka w dotyku, pozbawiona zapachu środków chemicznych, a do środowiska nie trafią substancje chemiczne stanowiące pozostałości prania chemicznego."

Prosty pomysł, zrealizowany we właściwym miejscu jeśli chodzi o usytuowanie, rodzaj oraz jakość świadczonych kompleksowo usług gwarantują sukces tego przedsięwzięcia.


Kontakt do LGD finansującej projekt:
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie
Karbowo, ul. Wczasowa 46
87-300 Brodnica
tel.: 56 49 34 404
e- mail: lgdbrodnica@wp.pl

www.lgdpojezierzebrodnickie.pl

 

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie