Uklad: default;cID: 254;parentid: 107;parentid2: 88;parentid3: 1;
Interaktywna mapa turystyczna

Interaktywna mapa turystyczna


Kolejny pomysł!

Promocja obszarów turystycznych coraz bardziej przenosi się do internetu. Jedne gminy inwestują w wizyty blogerów, inne wykupują teksty na popularnych serwisach turystycznych. Ważne jednak, by każdy obszar dorobił się własnego przewodnika, spisu miejsc atrakcyjnych, by móc być źródłem informacji dla odwiedzających.
Na taki pomysł, tylko w wydaniu interaktywnym wpadła LGD Kwiat Lnu. I tak powstała Interaktywna mapa turystyczna – Bramy Sudetów Środkowych. Jest to kompleksowy produkt turystyczny, który umożliwia poznanie i swobodne poruszanie się po obszarze 8 gmin Lokalnej Grupy Działania Kwiat Lnu (powiatu kamiennogórskiego i wałbrzyskiego).
Jak podają twórcy "Nieograniczone możliwości Internetu zostały tu wykorzystane, aby przybliżyć walory regionu: obiekty sakralne, cuda natury, atrakcje dla aktywnych i ciekawostki tropem historii." Stworzono cztery kategorie atrakcji, gdzie wystarczy wybrać na mapie odpowiedni kolor i ruszyć w podróż. 103 atrakcje, setki zdjęć, map, planów i rzutów, lektor czytający teksty, wszystko to staje się dostępne po zeskanowaniu kodu QR.

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Granica”
ul. Dworcowa 33,
58-420 Lubawka
tel. 75 300 00 33
e-mail. stowarzyszenie_granica@wp.pl

www.stowarzyszenie-granica.org

 

 

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie