Uklad: default;cID: 244;parentid: 105;parentid2: 88;parentid3: 1;
Stajnia Artystyczna Marcinków

Stajnia Artystyczna Marcinków


Czy słyszeliście kiedyś o solarium dla koni?

Jeśli nie, to koniecznie musicie to nadrobić, tym bardziej, że właśnie m.in takie urządzenie zakupiła Stajnia Artystyczna Marcinków, dzięki wsparciu z funduszy, którymi dysponowała LGD - U ŹRÓDEŁ

Co projekt zakładał?
Stajnia od wielu lat przyciąga gości spragnionych kontaktu z naturą oraz zainteresowanych końmi i uprawianiem jeździectwa. Do tej pory jednak właścicieli skupiali się na klientach amatorskich. Chcąc przyciągnąć zawodowców musieli zainwestować w nowe przeszkody na torze, wspomniane już solarium dla koni, które pozytywnie wpływa na ich zdrowie. Przy okazji istniejącego już biznesu, chcieli poprawić komfort swoich gości stawiając saunę i banię.

Dzięki temu projekt gromadzi wokół Marcinkowa większą ilość osób, uprawiających jeździectwo na poziomie sportowym. Tego typu podnoszenie standardu i innowacyjność jeśli chodzi o prowadzenie stajni komercyjnych, warte jest odnotowania, bowiem widać, że warto wspierać prężnie działających przedsiębiorców, z pomysłami na rozwój swojego biznesu. Tym samym rozwijających lokalny rynek turystyczny.

 

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - U ŹRÓDEŁ
Modliszewice, ul. Piotrkowska 30
26-200 Końskie
tel.(41) 375 95 33 lub: 501 192 800
e-mail: uzrodel@uzrodel.pl

www.uzrodel.pl

 

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Odwiedź portal KSOW – http://ksow.pl

 

Logowanie