Uklad: default;cID: 309;parentid: 107;parentid2: 88;parentid3: 1;
Przedgórzańskie i Nadwiślańskie trasy - pętlami atrakcji turystycznych POINT&PATH

Przedgórzańskie i Nadwiślańskie trasy - pętlami atrakcji turystycznych POINT&PATH

11 gmin i 15 pętli rowerowych, jako łączniki wytyczonych już tras, czyli "Przedgórzańskie i Nadwiślańskie trasy - pętlami atrakcji turystycznych POINT&PATH".
To bardzo cenne działanie, które uzupełniło istniejącą infrastrukturę, dające szansę, na większy rozwój turystyczny regionu i poprawę życia społecznego mieszkańców.
W ramach operacji wydano mapy, w tym interaktywne, przewodniki, albumy. Stworzono filmy promocyjne oraz aplikację ułatwiającą poruszanie się po szlakach i pokazującą walory obszaru Partnerów projektu.
Dzięki powyższej operacji na popularności zyskały również produkty i usługi lokalne, które zostały uwzględnione na mapach przejazdów rowerzystów. To natomiast przyczyniło się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Innowacją zdecydowanie wyróżnia się aplikacja, którą stworzono w ramach podjętych działań. Apka nie tylko promuje obszar działania obu Parterów, ale także pozwala turystom zwiedzić lokalne zabytki, atrakcje turystyczne, restauracje, hotele. To też efektywnie wspiera lokalnych przedsiębiorców i ich działalności.
Partnerzy projektu: Nadwiślańska Grupa Działania E.O. Cenoma oraz Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu"

Kontakt do LGD finansującej projekt:
Nadwiślańska Grupa Działania „E.O. CENOMA”
tel. 14 671 41 13
e-mail: biuro@cenoma.pl
www: https://cenoma.pl/

 

Logowanie